Říjen 2007

Tommyknockeři

1. října 2007 v 22:08 | Pusíííí |  Knihy
Obsah:
Bobi Andersonová doslova zakopla o svůj osud :o)
Kdo by čekal že nepatrný výčnělek v zemi je vesmírná loď, která tam čekala na odhalení několik tisíc let?
Jenže odkrývání lodi (na kterém pracuje Bobi a její kámoš Gard) ovlivňuje chod celého městečka Havenu, obyvatelé se "stávají" (tj. mění se na . . .ehm . .. . Tommyknockery).
Celou situejšn samozřejmně zachrání Gard, s pomocí dědečka jednoho zmizelého klučíka.
(wheeeeee mně osobně se strašně líbííí kapitola s Beckou Paulsonovou, když se bavila s "Ježíšem".
.
"Hank Buck, další s Joeových pokerových hráčů, pracoval v obrovském supermarketu v Bangoru a nenáviděl svého šéfa tak, že když ho před rokem poslal k McDonaldovi pro oběd, nasypal mu do čokoládového mixu půl krabičky Ex-Laxu. Šéfovi se přihodilo něco mnohem pompéznějšího, než jen obyčejná střevní příhoda. Ve tři patnáct si odpálil do kalhot ekvivalent atomové bomby. Atomová bomba-spustila právě ve chvíli, kdy si krájel maso v lahůdkách Paulova východního supermarketu. Hank se dokázal tvářit jakoby nic až do konce směny. Když se konečně dostal do auta, smál se tak nahlas, že se málem posral sám. Smál se tolik, že musel dvakrát na cestě zastavit.
'Smál se,' vyprávěl Ježíš."
.
pak ještě hodně dobrá je kapitola se Sissy, Bobiinou sestrou.
.
"'Smrdíš jak chcíplý prase,' poznamenala Anne a pokračovala kolem něj směrem k domu.
'Přestože není můj nos nepochybně tak vybroušený jako ten tvůj, srdíčko, i ty šíříš vlastní delikátní, ale nápadný pach,' odrazil útok Gard. 'Jak tomu zvláštnímu parfému říkají Francouzi? Eau de Chcánky?'
Obrátila se k němu a rozčíleně zavrřela. Lidé, alespoň lidé v Utice, s ní takhle nemluvili. Nikdy. Samozřejmně ji znali. Velký básník ji nepochybně soudil podle vlastních měřítek havenské známé oblasti. A byl opilý."
.
)

hehe video

1. října 2007 v 20:55 | Pusíííí |  → Moje
Tadyyyyyy jedna moje minikravinka, ae ta písnička hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm je božííííí :D