taaak to je maraaas !!!!

23. března 2006 v 17:04 | Misha |  ..::Tokio Hotel::..
tenhle clanek je upe puwodne z jineho blogu (www.milacci-tokiacci.blog.cz) a ja sem to sproste zkopcila ale je to humus a ja to tu musim mit >=)
Cukrárna byla plná skoro k prasknutí a rádio nahlas vyhrávalo hip hopovou písničku. Normálně nemám hip hop moc rád, ale musim říct, že tenhle song byl vážně dobrej, jenom jsem moc nerozuměl textu, protože v místnosti byl hluk. Tom seděl naproti mně a míchajíc lžičkou hrnek s kávou pozoroval, jak dojídám zmrzlinu. Když jsem k němu zvedl oči, sladce se usmál. Úsměv jsem mu oplatil a natáhl jsem k němu ruku. Otevřel pusu a ze lžičky slízl zmrzlinu, kterou jsem mu nabízel.
"Ještě bych si něco dal." zamyslel se a vzal si do ruky menu.
"Něco červenýho," pokračoval klidně a mě pomalu mizelo obočí ve vlasech. Absolutně jsem nechápal, kam tím míří.

Náhle se jeho doposud zamyšlený obličej rozjasnil. Vstal od stolku.
"Hned jsem zpátky, chceš něco?" zeptal se mě.
"Možná ledovej čaj, je tu horko. Díky." Řekl jsem a pozoroval jsem Tomovi pohupující se boky, jak mizí mezi ostatními lidmi. Zasněně jsem se začal šťourat v poháru, kde na dně leželo pár oříšku a jedna borůvka. Začal jsem jí lžičkou vybírat ven, ale než se mi to podařilo, Tom byl zpátky. Postavil přede mně skleněnou láhev s citronovým čajem a sedl si.
"Ty jsi si nic nekoupil?" zeptal jsem se ho a znovu jsem se začínal divit.
"Ale jistě že ano." Odpověděl mi a z kapsy vytáhl lízátko.

Rozesmál jsem se.
"Lízátko? Copak jsi dítě?!" zeptal jsem se ho, když jsem se přestal chechtat.
"To si ještě povíme." Zamumlal potichu sám pro sebe a začal rozbalovat plastový obal. Konečně se mi podařilo vylovit borůvku z poháru, stejnak jako se Tomovi povedlo roztrhat nedobytný obal lízátka. Držel bílou tyčku v ruce s očima upřenýma na červenou kuličku na jejím konci. To mě málem rozesmálo znovu. vážně vypadal jako dítě, které se nemůže dočkat, až ochutná, ale zároveň si chce něco nechat na pak.

Orosenou láhev s čajem jsem si položil na čelo a tiše jsem vzdechl. bylo tu horko k padnutí, ale venku to bylo ještě horší. Začal jsem přemýšlet o Magdeburku a jeho příjemné teplotě kolem 20°C, zatímco tady na Sicílii jsme se pařili při 35°C. Podržel jsem si chladivou láhev za krkem a znovu jsem se podíval na Toma. Rozhlížel se kolem a přitom olizoval lízátko. Když jsem ho pozoroval trošku dýl, všiml jsem si, že dělá cokoliv, aby se na mě nemusel podívat. Dalších pár minut trvalo, než jsem si uvědomil, že Tomův jazyk kolem lízátka kmitá v jakémsi podivně vášnivém tanci. Co mi netrvalo dlouho, bylo zjištění faktu, že mi naskakuj husí kůže a přitom se mi po zádech valily přímo proudy horkého potu. A díkybohu taky rozpoznání celkem milé věci, pokud kolem vás není přinejmenším čtyřicet lidí. kalhoty mi v rozkroku začínaly být těsný!

Zprudka jsem vydechl a z úst se mi vydral jasně vzrušený sten. Tom se ďábelsky usmál, ale pořád se na mě ani nepodíval. V klidu si olizoval lízátko a dělal, že netuší, jak mě tím mučí.
"Tome.." podařilo se mi zašeptat, aniž by se mi zlomil hlas.
"Ano, Bille? Děje se něco?" zeptal se a konečně se mi podíval do očí.
"Nedělej, že nevíš! Okamžitě..okamžitě toho nech!" zašeptal jsem znovu tentokrát se mi hlas potácel mezi hlubokými tóny při slovu prvním až k nevídaným výškám u slov dalších.
"Čeho mám nechat, bráško?!" Naklonil se ke mně a lízátko doslova vcucl do pusy. Další nával horka mě polil od hlavy až k patám a já jsem konečně odvrátil pohled od Tomova obličeje.

Když jsem se na něj znovu podíval, usmíval se škodolibým úsměvem. Něco mi ale říkalo, že tady není něco v pořádku a pak jsem na to přišel! Tom měl přehozenou nohu přes nohu, jako to dělají holky, což mi dalo jasně vědět, že ani jeho to nenechává chladným. Najednou mu jedna ruka zmizela pod stolem a já cítil, jak mi stiskl stehno těsně nad kolenem.
"Ty malej hajzlíku!" zavrčel jsem. Překvapeně se mu rozšířily zorničky, ale jinak se ani nehnul. "Možná by sis měl jít omýt obličej na záchod! vypadáš, jako by si měl opravdu vysoký krevní tlak." Řekl po chvíli a párkrát nevinně zamrkal.

Konečně jsem odložil lahev s čajem. teď už mi byla na nic, protože byla teplejší, než kdybych jí nechal dlouho na slunci. Chvíli jsem se rozmýšlel, ale touha nakonec zvítězila. nenápadně jsem se zvedl a odešel jsem na záchodky. Děkoval jsem bohu za to, že byla cukrárna tak přecpaná, zatím.

Záchodky byly kupodivu prázdné a navíc tu byl příjemný chládek. Stoupnul jsem si k umyvadlu a podíval jsem se do zrcadla. Tom měl na jednu stranu pravdu . byl jsem červenej jako rajče. Opláchl jsem si obličej studenou vodou a snažíc se uklidnit, jsem se opřel zády ostudenou zeď. Po chvíli jsem slyšel kroky a hned na to se otevřely dveře od záchodků. Vešel Tom, v puse pořád to lízátko. Beze slov ke mně přišel a oběma rukama se zapřel o zeď vedle mojí hlavy, jakoby mi snad chtěl zabránit útěku. Přiblížil se mi tak blízko k obličeji, že jsem slyšel, jak mu zuby tříští zbytek lízátka. Usmál se a vyplivnul tyčku z pusy. Pomalu se přibližoval blíž a blíž a nakonec mě letmo políbil. Bodlo mě ve slabinách. Tom se znovu odtáhl a já se cítil trošku ošizený. Skrčil jsem se a podlezl pod Tomovými pažemi. Zamířil jsem k jedné kabince, nespouštěje z něj oči. Následoval mě - možná až příliš rychle. Zavřel dveře a zamkl je.

Chytil mě u krku za tričko, otočil se a smýkl se mnou na dveře, můžu jenom znovu děkovat osudu, že neměly háček na saka. Tvrdě mě políbil na rty a rukama mi zajel pod tričko. Chvíli mu prsty bez cíle jezdili po mém břiše a hrudníku, ale po chvíli mi téměř bolestivě zmáčkl obě bradavky najednou.
"Ach bože!" zalapal jsem po dechu a chytil jsem Toma za boky. Přisál se mi pusou ke krku, začal mi tam sát kůži a jemně mě kousal. Když stiskl víc, strhnul jsem jeho boky na své a jasně jsem cítil, co se v Tomovi děje.


"Tak co, jak to chceš?" zašeptal mi smyslně do ucha.
"Jako to lízátko, ale bez toho konce..." Usmál jsem se na něj a cítil jsem jeho ruce, jak mi sjíždějí k poklopci. Po chvíli jsem byl bez kalhot a seděl jsem na přiklopeným záchodě. Tom klečel proti mně a rukama mi přejížděl po vnitřní straně stehna, zatímco rychlými polibky pokrýval můj pravý bok. Přestal jsem se ovládat a rukama jsem mu zajel do dredů, tlačíc jeho hlavu k mému klínu.

Zvedl hlavu a podíval se mi do očí. Na čele mu taky perlil pot a do pravého lýtka mě tlačilo jeho vzrušení.
"Tome, prosím, tohle tohle mi nedělej." podařilo se mi ze sebe vyrazit. Zaklonil jsem hlavu, zavřel oči a cítil jsem, jak se Tom pusou přesunul na moje stehna a začal tam sát kůži. Rukama jsem mu sjel z hlavy na krk a pak na ramena. Slyšel jsem, jak sykl, když jsem mu do jemné kůže zaryl černě nalakované nehty, jako znamení, že má pokračovat.

Prudce jsem vydechl, když se rty letmo otřel o špičku mého penisu. Chvíli se nic nedělo a já slyšel, jak ticho v místnosti ruší jen můj přerývavý dech a zastřený hluk z cukrárny. Když mě vzal do úst celého a začal sát, cítil jsem, jak se ve mně začíná rozlévat povědomé teplo.
"Ah, Tome, nepřestávej." zachraptěl jsem a začal jsem se mírně třást, když do jedné volné ruky vzal moje varlata a začal je jemně masírovat.

Věděl jsem, že už to dlouho nevydržím.
"To..Tome.. už to.." ani jsem nestihl doříct větu. Podíval jsem se na něj a viděl jsem, jak tiše polyká. Vytáhl jsem ho za ramena na svůj klín a nechal jsem ho si sednout. Naklonil se ke mně a vášnivě mě políbil. jahody už přebíjela slaná příchuť mého spermatu. Položil jsem mu ruku na nohy a s úsměvem jsem zaznamenal vybouleninu v jeho kalhotách.
"Ale, ale copak to tu máme?" zašeptal jsem a setrval jsem rukou v jeho klíně. Se zakňučením zabořil obličej do mého krku. Jednou rukou jsem ho objal kolem pasu, aby nespadl a druhou rukou jsem mu rozepnul pásek. Provlíkl jsem ruku pod jeho kalhoty a trenýrky a volně jsem jí přejel přes jeho vzrušení. Zalapal po dechu a tiše zasténal. Obtočil jsem kolem něj prsty a začal jsem rukou pohybovat nahoru a dolů.
"Bille, rychleji prosím." slyšel jsem ho zavzdychat a zrychlil jsem tempo. Netrvalo dlouho a mojí ruku zaplavila teplá tekutina.

Když jsme chvíli po tom setrvávali v absolutním tichu, abychom se uklidnili, slyšel jsem kroky, zvuk puštěné vody a klapnutí dveří, jak někdo odešel ze záchodků. Tom se zatvářil trošku překvapeně a zčervenal.
"Někdo nás slyšel." zakňučel.
"No a co? Přece si to chtěl tady, ne?" odvětil jsem mu s klidem, ale i mě to trošku zneklidňovalo.
"Radši odejdeme zadním vchodem…" doplnil jsem pochvíli…
tyyyy woe no to me poser
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Misha Misha | E-mail | Web | 24. března 2006 v 16:30 | Reagovat

HEEEEJ BACHA LIDI JE TO WYMYSLENY JO >=)

JA WIM ASI BY WAM TO DOSLO ALE KDYBY NAHODOU NE .... :)

2 Nelíííšek Nelíííšek | E-mail | 25. března 2006 v 14:11 | Reagovat

Aoj........je to husty co??:D

3 Baruška =) Baruška =) | E-mail | 27. března 2006 v 20:30 | Reagovat

to je fuj............=o(

4 Misha Misha | E-mail | Web | 27. března 2006 v 20:32 | Reagovat

achichouwej )

5 tina tina | Web | 16. května 2006 v 20:32 | Reagovat

eh tve musim prelozit a poslat tomovi tve se zase pocura smichy lol

6 misha misha | E-mail | 17. května 2006 v 13:59 | Reagovat

hahh

7 Tčinka Tčinka | E-mail | 29. května 2006 v 16:58 | Reagovat

Ty kráso....takhle to vypadá jako hnus, ale kdyby tam místo Toma byla nějaká ženská a místo Billa třeba nějakej havajčan, měla by ta ženská...no ta Rosamunda, co píše ty zamilovaný romány, úplně krásnej námět na milostnou kapitolu do knížky...:0)

8 Mirka Mirka | E-mail | 1. července 2006 v 18:02 | Reagovat

JAK SI TO MŮŽEŠ DÁT NA BLOG KDYŽ TO NENÍ TVOJE A ANI K TOMU NEMÁŠ SOUHLAS AUTORA?! DYT JE TO SPROSTÁ KRÁDEŽ A TAKY OD TEBE MŮŽE VYMÁHAT ODŠKODNÝ! FAKT JE TO HNUS DÁT SI TO NA BLOG JEN TAK! JÁ BYCH TO NEMOHLA UDĚLAT!

9 Miia Miia | E-mail | 30. září 2006 v 11:41 | Reagovat

Milý vlastníku tohoto blogu,

jelikož jste zveřejněním této ff porušili autorská práva vztahující se k této ff, jsem nucena Vás požádat a zároveň upozornit, abyste tuto ff smazali. K této ff se vztahují AP a nerada bych Váš blog připravila z donucení o fci.

Takže je jen na Vás, jestli tuto ff smažete a nebo budete mít problémy.

Dělám to nerada ale tahle ff mi byla přidělena po tom, co se rozmohla ve verzi, kterou znáte.

Příjdu sem 6.10.2006 a pokud tu tahle ff stále bude, budu nucena zakročit! Tohle není hra.

10 kacaa kacaa | 16. října 2006 v 21:26 | Reagovat

Ty woe....to je humusss....kery prase to vymyslelo?je to fakt humac....fakt bych toho dotycnyho nechtela potkat..takovy humusarny....bleeeeeeeeeeeeeee

11 xxx xxx | 16. října 2006 v 21:28 | Reagovat

PRASATAAAAAAAAAAAAAAAAA.ste fakt nechutny...takovy hezky kluci a vy z nich udelate tohle.....stydte se!!!!minimalne 100x otcenas

12 Mishááánek chan-admin Mishááánek chan-admin | 1. října 2007 v 21:20 | Reagovat

:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama