Březen 2006

taaak to je maraaas !!!!

23. března 2006 v 17:04 | Misha |  ..::Tokio Hotel::..
tenhle clanek je upe puwodne z jineho blogu (www.milacci-tokiacci.blog.cz) a ja sem to sproste zkopcila ale je to humus a ja to tu musim mit >=)
Cukrárna byla plná skoro k prasknutí a rádio nahlas vyhrávalo hip hopovou písničku. Normálně nemám hip hop moc rád, ale musim říct, že tenhle song byl vážně dobrej, jenom jsem moc nerozuměl textu, protože v místnosti byl hluk. Tom seděl naproti mně a míchajíc lžičkou hrnek s kávou pozoroval, jak dojídám zmrzlinu. Když jsem k němu zvedl oči, sladce se usmál. Úsměv jsem mu oplatil a natáhl jsem k němu ruku. Otevřel pusu a ze lžičky slízl zmrzlinu, kterou jsem mu nabízel.
"Ještě bych si něco dal." zamyslel se a vzal si do ruky menu.
"Něco červenýho," pokračoval klidně a mě pomalu mizelo obočí ve vlasech. Absolutně jsem nechápal, kam tím míří.

Náhle se jeho doposud zamyšlený obličej rozjasnil. Vstal od stolku.
"Hned jsem zpátky, chceš něco?" zeptal se mě.
"Možná ledovej čaj, je tu horko. Díky." Řekl jsem a pozoroval jsem Tomovi pohupující se boky, jak mizí mezi ostatními lidmi. Zasněně jsem se začal šťourat v poháru, kde na dně leželo pár oříšku a jedna borůvka. Začal jsem jí lžičkou vybírat ven, ale než se mi to podařilo, Tom byl zpátky. Postavil přede mně skleněnou láhev s citronovým čajem a sedl si.
"Ty jsi si nic nekoupil?" zeptal jsem se ho a znovu jsem se začínal divit.
"Ale jistě že ano." Odpověděl mi a z kapsy vytáhl lízátko.

Rozesmál jsem se.
"Lízátko? Copak jsi dítě?!" zeptal jsem se ho, když jsem se přestal chechtat.
"To si ještě povíme." Zamumlal potichu sám pro sebe a začal rozbalovat plastový obal. Konečně se mi podařilo vylovit borůvku z poháru, stejnak jako se Tomovi povedlo roztrhat nedobytný obal lízátka. Držel bílou tyčku v ruce s očima upřenýma na červenou kuličku na jejím konci. To mě málem rozesmálo znovu. vážně vypadal jako dítě, které se nemůže dočkat, až ochutná, ale zároveň si chce něco nechat na pak.

Orosenou láhev s čajem jsem si položil na čelo a tiše jsem vzdechl. bylo tu horko k padnutí, ale venku to bylo ještě horší. Začal jsem přemýšlet o Magdeburku a jeho příjemné teplotě kolem 20°C, zatímco tady na Sicílii jsme se pařili při 35°C. Podržel jsem si chladivou láhev za krkem a znovu jsem se podíval na Toma. Rozhlížel se kolem a přitom olizoval lízátko. Když jsem ho pozoroval trošku dýl, všiml jsem si, že dělá cokoliv, aby se na mě nemusel podívat. Dalších pár minut trvalo, než jsem si uvědomil, že Tomův jazyk kolem lízátka kmitá v jakémsi podivně vášnivém tanci. Co mi netrvalo dlouho, bylo zjištění faktu, že mi naskakuj husí kůže a přitom se mi po zádech valily přímo proudy horkého potu. A díkybohu taky rozpoznání celkem milé věci, pokud kolem vás není přinejmenším čtyřicet lidí. kalhoty mi v rozkroku začínaly být těsný!

Zprudka jsem vydechl a z úst se mi vydral jasně vzrušený sten. Tom se ďábelsky usmál, ale pořád se na mě ani nepodíval. V klidu si olizoval lízátko a dělal, že netuší, jak mě tím mučí.
"Tome.." podařilo se mi zašeptat, aniž by se mi zlomil hlas.
"Ano, Bille? Děje se něco?" zeptal se a konečně se mi podíval do očí.
"Nedělej, že nevíš! Okamžitě..okamžitě toho nech!" zašeptal jsem znovu tentokrát se mi hlas potácel mezi hlubokými tóny při slovu prvním až k nevídaným výškám u slov dalších.
"Čeho mám nechat, bráško?!" Naklonil se ke mně a lízátko doslova vcucl do pusy. Další nával horka mě polil od hlavy až k patám a já jsem konečně odvrátil pohled od Tomova obličeje.

Když jsem se na něj znovu podíval, usmíval se škodolibým úsměvem. Něco mi ale říkalo, že tady není něco v pořádku a pak jsem na to přišel! Tom měl přehozenou nohu přes nohu, jako to dělají holky, což mi dalo jasně vědět, že ani jeho to nenechává chladným. Najednou mu jedna ruka zmizela pod stolem a já cítil, jak mi stiskl stehno těsně nad kolenem.
"Ty malej hajzlíku!" zavrčel jsem. Překvapeně se mu rozšířily zorničky, ale jinak se ani nehnul. "Možná by sis měl jít omýt obličej na záchod! vypadáš, jako by si měl opravdu vysoký krevní tlak." Řekl po chvíli a párkrát nevinně zamrkal.

Konečně jsem odložil lahev s čajem. teď už mi byla na nic, protože byla teplejší, než kdybych jí nechal dlouho na slunci. Chvíli jsem se rozmýšlel, ale touha nakonec zvítězila. nenápadně jsem se zvedl a odešel jsem na záchodky. Děkoval jsem bohu za to, že byla cukrárna tak přecpaná, zatím.

Záchodky byly kupodivu prázdné a navíc tu byl příjemný chládek. Stoupnul jsem si k umyvadlu a podíval jsem se do zrcadla. Tom měl na jednu stranu pravdu . byl jsem červenej jako rajče. Opláchl jsem si obličej studenou vodou a snažíc se uklidnit, jsem se opřel zády ostudenou zeď. Po chvíli jsem slyšel kroky a hned na to se otevřely dveře od záchodků. Vešel Tom, v puse pořád to lízátko. Beze slov ke mně přišel a oběma rukama se zapřel o zeď vedle mojí hlavy, jakoby mi snad chtěl zabránit útěku. Přiblížil se mi tak blízko k obličeji, že jsem slyšel, jak mu zuby tříští zbytek lízátka. Usmál se a vyplivnul tyčku z pusy. Pomalu se přibližoval blíž a blíž a nakonec mě letmo políbil. Bodlo mě ve slabinách. Tom se znovu odtáhl a já se cítil trošku ošizený. Skrčil jsem se a podlezl pod Tomovými pažemi. Zamířil jsem k jedné kabince, nespouštěje z něj oči. Následoval mě - možná až příliš rychle. Zavřel dveře a zamkl je.

Chytil mě u krku za tričko, otočil se a smýkl se mnou na dveře, můžu jenom znovu děkovat osudu, že neměly háček na saka. Tvrdě mě políbil na rty a rukama mi zajel pod tričko. Chvíli mu prsty bez cíle jezdili po mém břiše a hrudníku, ale po chvíli mi téměř bolestivě zmáčkl obě bradavky najednou.
"Ach bože!" zalapal jsem po dechu a chytil jsem Toma za boky. Přisál se mi pusou ke krku, začal mi tam sát kůži a jemně mě kousal. Když stiskl víc, strhnul jsem jeho boky na své a jasně jsem cítil, co se v Tomovi děje.


"Tak co, jak to chceš?" zašeptal mi smyslně do ucha.
"Jako to lízátko, ale bez toho konce..." Usmál jsem se na něj a cítil jsem jeho ruce, jak mi sjíždějí k poklopci. Po chvíli jsem byl bez kalhot a seděl jsem na přiklopeným záchodě. Tom klečel proti mně a rukama mi přejížděl po vnitřní straně stehna, zatímco rychlými polibky pokrýval můj pravý bok. Přestal jsem se ovládat a rukama jsem mu zajel do dredů, tlačíc jeho hlavu k mému klínu.

Zvedl hlavu a podíval se mi do očí. Na čele mu taky perlil pot a do pravého lýtka mě tlačilo jeho vzrušení.
"Tome, prosím, tohle tohle mi nedělej." podařilo se mi ze sebe vyrazit. Zaklonil jsem hlavu, zavřel oči a cítil jsem, jak se Tom pusou přesunul na moje stehna a začal tam sát kůži. Rukama jsem mu sjel z hlavy na krk a pak na ramena. Slyšel jsem, jak sykl, když jsem mu do jemné kůže zaryl černě nalakované nehty, jako znamení, že má pokračovat.

Prudce jsem vydechl, když se rty letmo otřel o špičku mého penisu. Chvíli se nic nedělo a já slyšel, jak ticho v místnosti ruší jen můj přerývavý dech a zastřený hluk z cukrárny. Když mě vzal do úst celého a začal sát, cítil jsem, jak se ve mně začíná rozlévat povědomé teplo.
"Ah, Tome, nepřestávej." zachraptěl jsem a začal jsem se mírně třást, když do jedné volné ruky vzal moje varlata a začal je jemně masírovat.

Věděl jsem, že už to dlouho nevydržím.
"To..Tome.. už to.." ani jsem nestihl doříct větu. Podíval jsem se na něj a viděl jsem, jak tiše polyká. Vytáhl jsem ho za ramena na svůj klín a nechal jsem ho si sednout. Naklonil se ke mně a vášnivě mě políbil. jahody už přebíjela slaná příchuť mého spermatu. Položil jsem mu ruku na nohy a s úsměvem jsem zaznamenal vybouleninu v jeho kalhotách.
"Ale, ale copak to tu máme?" zašeptal jsem a setrval jsem rukou v jeho klíně. Se zakňučením zabořil obličej do mého krku. Jednou rukou jsem ho objal kolem pasu, aby nespadl a druhou rukou jsem mu rozepnul pásek. Provlíkl jsem ruku pod jeho kalhoty a trenýrky a volně jsem jí přejel přes jeho vzrušení. Zalapal po dechu a tiše zasténal. Obtočil jsem kolem něj prsty a začal jsem rukou pohybovat nahoru a dolů.
"Bille, rychleji prosím." slyšel jsem ho zavzdychat a zrychlil jsem tempo. Netrvalo dlouho a mojí ruku zaplavila teplá tekutina.

Když jsme chvíli po tom setrvávali v absolutním tichu, abychom se uklidnili, slyšel jsem kroky, zvuk puštěné vody a klapnutí dveří, jak někdo odešel ze záchodků. Tom se zatvářil trošku překvapeně a zčervenal.
"Někdo nás slyšel." zakňučel.
"No a co? Přece si to chtěl tady, ne?" odvětil jsem mu s klidem, ale i mě to trošku zneklidňovalo.
"Radši odejdeme zadním vchodem…" doplnil jsem pochvíli…
tyyyy woe no to me poser

scena s metrem)

19. března 2006 v 20:37 | Misha |  Jackass Praha
Hehh ....

Maniak)

19. března 2006 v 18:20 | Misha |  Jackass Praha
jeeje
w MC Donaldowi :D
BAF
makeej

Sou bozi

19. března 2006 v 18:12 | Misha |  Jackass Praha
SERAZENE OD NEJHEZCICH >=)
1.misto Eiser Maniak)
2.misto Budo-S
3. Šimi
4. Arkaine
5. Tibi-UK
.....mnoo nejj sou stejne prwni dwa >=)

docela prdel

19. března 2006 v 15:22 | Misha |  Cerny humor, ftipky a dobrý fotky
Je to červené a neotočí se to v předsíni. Co je to?
Dítě s oštěpem v hlavě.
Letí tři vrány. Ta vpředu řve : Bacha zeď plesk, plesk, plesk. . .
Stoji takhle chlapek pred barakem u cirkularky a reze na ni psa.
Vykoukne z okna soused, totalne sokovanej, a pta se:
"Sakra, chlape, co to delate???"
"Vidite, ne? Psi kusy."
Co uděláte z epileptikem ve vaně? - Přidáte špinavé prádlo.
Co to je? Sedí to v rohu a čím víc je to červený tím se to víc směje........ dítě s žiletkou v puse.


Pepíček: Maminko, tatínek si v kuchni podřezal žíly!!!
Maminka: Cože?! A já mu tolikrát řikala, aby mi v kuchyni nedělal bordel !

Jak zněla poslední zaznamenaná věta na palubě Columbie?
"No tak ji teda pusť k tomu řízení..."
Krasny letni den, ptacci zpivaji, a jste na prochazce v lese. Dojdete na maly paloucek, travicka voni, tam maliny, tam ostruziny a uprostred palouku lezi na brise muz s batohem na zadech. Vite, co ma v batohu? .. Padak.
Víte jak uděláte radost mrtvému děťátku?
Koupíte mu mrtvé štěňátko.
Je to černý a škrábe to na sklo ? Dítě v mikrovlnce.
Babi kam jedeš na tom kole? Na hřbitov. Babi a kdo to kolo poveze zpátky???
Jdou dve malomocne deti do skoly a to jedno povida: "To jsem zvedav, co nam dneska asi odpadne."
Vite, jaky je rozdil mezi ditetem a drevem?
Drevo nenadela takovy bordel na cirkularce.
Vite, jaky je rozdil mezi ditetem a piskem?
Pisek nejde prehazovat vidlemi.
Koupe se Pepik ve vane a najednou zacne kricet: "Mami ta voda je moc horka!"
Matka na to: "A to si myslis, ze te budeme jist syrovyho?"
Tatínku, kolik má babička žeber?
Neptej se a obírej!
Jaké sou tři nejlepší díry na ženskej? ....... Ty od sekyry.....
Je to cerne, ma to ctyri nohy a jednu ruku, co je to?
Rotvailer bezi z detskeho hriste.
Víš, kdy pes začne pískat? Po 10ti minutách v papiňáku.


Pepicku, netahej dedecka za vousy... A vubec deti, zavrete uz tu rakev!

Devilish

18. března 2006 v 23:42 | Misha |  ..::Tokio Hotel::..
to je tak krasna foteska ze sem ji musela zwecit
KUCK...... tak tohle abych snad zmensila <=O
KUA ... aspon ze tu nema sukni <=[
konecne sladka fotka az na ten dementni wyraz
dalsi krasna al potupna fotka, Bill de snad z nakupu nebo co
ty woe to je sladkyyyyyy bill s maminkou to je boziiii <=)

Len

18. března 2006 v 21:24 | Misha |  Shaman king
je naprosto uchwatne jaky je len brucoun
jeziz to je srandowni fotky >:D
wow supa foteska
abyste wedeli jak wypada zezadu) - mnoo ale jenom do doby nez premuze svyho strejdu pak mu ten znat tao zmizne
woooow =)
mno to je pekna fotka)
pekna rozmazana foteska X)
chudasek dostal hlinowym kolacem do xichtu >=D
to je cudna fotka ... ... a to sem ju este trochu zmensila )
kuck ?
jeee)
jj
juu to uz je u krale duchu co
juu
jeziz to je diwna fotka, jak by se tray smal lenymu - teda jesi to tak neni xD
baf
ty jo jeden z prwnich dilu )
jeziz ten morty me sere

srandowni a silene fotky ...

18. března 2006 v 20:45 | Misha |  ..::Tokio Hotel::..
aaaaaaaaa ....
bleee ...
BAF ! ty woe to je z konziku to tam musela byt pekne hnusna holka ....
..... a nebo kluk >=)
ty woe ja znicim toho kretena co tohle wyfotil to bylo fakt podle Billishek ani nemrknul a uz ma hnusnou fooootkuuuuu <=´(

Preklady ruznych pisni

18. března 2006 v 15:29 | Misha |  ..::Tokio Hotel::..
preklady pisnicek od TH sou na kazdym blogu tak tu dam jednu extra smutnou .....
Nechte nás venku

Vítejte v naším sně - zakázané je zakázaným
Německo potřebuje SuperStar a ně nějaký idioty
Je úplně jedno když něco mluví proti -
mně to nezajímá!
Nechte nás venku, my chceme být teď čistí
V naším sně být prví
Nedržte nás - to je náš sen
Teď je všecko dovolené - když chcete
můžete se při tom dívat
Každý den zvolený volným - stratili jsme naši cestu
Můžete zbytek života bez nás sami promarnit
A když celý svět mluví proti - nás to nezajímá!
Nechte nás venku, my chceme být teď čistí
V naším sně být prví
Nedržte nás - to je náš sen
Teď je všecko dovolené - když chcete
můžete se při tom dívat
My jsme chlapecká skupina ??? jsme taky
Budoucí léto se znova
rozpadneme
Na čtyři malé sny na tvojí stěně
A na další ráno už ty plakáty
spálíš
A další v ruce
VIDITE TO ? TA POSLEDNI SLOOOKAAA ...
a este freunde bleiben to bych skoro nikdy nerekla ze to zpiwa Bill ...
byt prateli
Ty jsi to, co já nechci být
Kéž bys byl radši zdechlý jako Bill
Smlsni si na mě, díky nejsou nutný
Ale bacha, co to je
Co mi vadí, když tu jsi
Ksicht jak prdel-neber si to osobně
Neříkám takový sračky jako ty
Nejsem ve stejný bandě jako ty
To je v pohodě
Ale udělej mi laskavost
Prosimtě, nedovol nám být přáteli
Je mi to milejší, my se nemůžeme snést
Jeho názor není nikdy lepší
Než dávka slizu
Rači nám nedovol být přáteli
To je přece v pohodě, nebo ne?
Bez týpků jako sme my dva
By byla přece nuda
Každej den tě musim vidět
A ostatní, co ti rozumí
Jsi nejhustější z idiotů
Piercingy a kérky
Maminka ti to všechno dovolila
Za to nosíš tatínkovy spoďáry
Nedělám takový sračky jako ty
Nestojím o stejný ženský jako ty
To je v pohodě
Ale udělej mi laskavost
Prosimtě, nedovol nám být přáteli
Je mi to milejší, my se nemůžeme snést
Jeho názor není nikdy lepší
Než dávka slizu
Rači nám nedovol být přáteli
To je přece v pohodě, nebo ne?
Bez týpků jako sme my dva
By byla přece nuda
Nebuď někdy tak milej
Nebo pořádně dostaneš
Mam pro tebe ještě dobrou radu
Prosimtě, nedovol nám být přáteli
Je mi to milejší, my se nemůžeme snést
Jeho názor není nikdy lepší
Než dávka slizu
Rači nám nedovol být přáteli
...KUCK

I love them ho´s

18. března 2006 v 14:45 | Misha |  Eamon

I LOVE THEM HO'S

Yeah...
Girl I thank ya for this wondeful night

Wishing I could see ya one more time
But I don't think ya will love me
So I thank you
If you wanna still fool around
You can come to the next town
But until then I gotta go
So I thank you
I love them ho's, love them ho's, love them ho's [4x's]
Looking sad, even though we just met
No need to get upset
But I got a show, gotta go, so I thank you
And if you wanna still get sexed down
You can catch the next greyhound
But until then I gotta go, so I thank you
I love them ho's, love them ho's, love them ho's [4x's]
Oh, lettin' you know that I love them ho's [4x's]
Girl I thank ya for this wondeful night
Wishing I could see ya one more time
But I don't think ya will love me
So I thank you
If you wanna still fool around
You can come to the next town
But until then I gotta go
So I thank you
I love them ho's, love them ho's, love them ho's [4x's]
Oh, lettin' you know that I love them ho's [4x's]
LETÍM NA DĚVKY
Yeah...
Děvče, děkuju ti za tuhle nádhernou noc
Chtěl bych tě ještě jednou vidět
Ale nemyslím si, že mě miluješ
Takže ti děkuju
Jestli se ještě chceš bavit
Můžeš se mnou zajet do dalšího města
Ale do té doby musím jít, takže ti děkuju
Refrén (3x):
Letím na děvky, letím na děvky
Letím na děvky
Letím na ooooh děvky
Vypadáš smutně
Ačkoliv jsme se právě sešli
Není důvod se rozčilovat
Ale já mám vystoupení, musím jít
Takže ti děkuji
A jestli to chceš ještě dělat
Můžeš chytit příští autobus
Ale do té doby musím jít, takže ti děkuju
Refrén (3x)
Letím na ...
(Nechci tě už vidět, ale...)
Oh, takže víš, že letím na děvky (3x)
Letím na ooooh děvky
Děvče, děkuju ti za tuhle nádhernou noc
Chtěl bych tě ještě jednou vidět
Ale nemyslím si, že mě miluješ
Takže ti děkuju
Jestli se ještě chceš bavit
Můžeš se mnou zajet do dalšího města
Ale do té doby musím jít, takže ti děkuju
Refrén (3x)
Letím na oooh děvky
(Nechci tě už vidět, ale...)
Ksakru, víš, že letím na děvky (4x)
Oh, takže víš, že letím na děvky

f**k it >=)

18. března 2006 v 14:41 | Misha |  Eamon

F**K IT

Whoa oh oh

Ooh hooh
No No No

See i dont, know why, i liked you so much
I gave you all, of my trust
I told you, i loved you, now thats all down the drain
Ya put me through pain, i wanna let u know how i feel

Fuck what i said it dont mean shit now
Fuck the presents might as well throw em out
Fuck all those kisses, they didnt mean jack
Fuck you, you hoe, i dont want you back
Fuck what i said it dont mean shit now
Fuck the presents might as well throw em out
Fuck all those kisses, they didnt mean jack
Fuck you, you hoe, i dont want you back

You thought, you could
Keep this shit from me, yeah
Ya burnt bitch, i heard the story
Ya played me, ya even gave him head
Now ya askin for me back
Ya just another hack, look elsewhere
Cuz ya done with me
Fuck what i said it dont mean shit now
Fuck the presents might as well throw em out
Fuck all those kisses, they didnt mean jack
Fuck you, you hoe, i dont want you back
Fuck what i said it dont mean shit now
Fuck the presents might as well throw em out
Fuck all those kisses, they didnt mean jack
Fuck you, you hoe, i dont want you back
Oh oh Oh oh
Uh huh yeah
Oh oh Oh oh
Uh huh yeah
Oh oh Oh oh
Uh huh yeah
Oh oh Oh oh
Uh huh yeah
Ya questioned, if i care
You could ask anyone, i even said
Ya were my great one
Now its, over, but i do admit i'm sad
It hurts real bad, i cant sweat that, cuz i loved a hoe
Fuck what i said it dont mean shit now
Fuck the presents might as well throw em out
Fuck all those kisses, they didnt mean jack
Fuck you, you hoe, i dont want you back
Oh oh uh huh yeah (13x)
DO HÁJE S TÍM (už tě nechci zpátky)
Whoa uh oh, ne, ne, ne
Hele, netuším
Proč jsem tě měl tak rád
Dal jsem ti všechnu
Svou důvěru
Řekl jsem ti, že tě miluju
Ale už je všechno pryč
Způsobila jsi mi tolik bolesti
Chci, abys věděla
Jak mi je
Refrén:
Do háje s tím, co jsem říkal
Už to vůbec nic neznamená
Do háje s dárky
Můžeš je klidně vyhodit
Do háje se všemi polibky
Neznamenaly vůbec nic
Do háje s tebou, ty děvko
Nechci tě zpátky
Do háje s tím, co jsem říkal
Už to vůbec nic neznamená
Do háje s dárky
Můžeš je klidně vyhodit
Do háje se všemi polibky
Neznamenaly vůbec nic
Do háje s tebou, ty děvko
Nechci tě zpátky
Myslela sis, že se ti podaří
Přede mnou zatajit ten hnus, yeah
Dávám ti kopačky, děvko
Vyslechl jsem si ten příběh
Pohrávala sis se mnou
Dokonce jsi mu ho vykouřila
Teď bys chtěla zpátky
Nejsi nic zvláštního
Porozhlídni se jinde
Protože já jsem s tebou skončil
Refrén
Oh oh, uh huh yeah (4x)
Zeptala ses mě
Jestli o tebe stojím
Můžeš se zeptat každýho
Já jsem dokonce řekl, že
Jsi moje velká láska
Už je to pryč
Ale přiznávám, že jsem smutnej
Hnusně mě to bolí
Nedokážu to pořádně rozdejchat
Protože jsem miloval děvku
Refrén
Oh oh uh huh yeah (13x)

paar fotesek)

18. března 2006 v 14:30 | Misha |  Eamon
jeee >=)
=)
jeziz to je majinke >X)

ma uchwatny hlas

18. března 2006 v 14:12 | Misha |  Eamon
no jo wypada jak dezo
hele dyd tu wypada fajne
na tom CeDku sou nprosto uchwatne pisnicky libi se mi tam uplne wsecky)

haafo fotesek Billa s "nowyma" wlasama

17. března 2006 v 22:30 | Misha |  ..::Tokio Hotel::..
w tom rozhoworu ma Tom desne hlubokej hlas >=)
zda se mi to nebo tu wypada jako dement >=D
to uz je leeepsi )))
o_o NO COMENT ...
TY woe !!!!! to je skwooooost ) ...z rette mich
heezkkyyyyy )

Kurama

16. března 2006 v 23:10 | Misha |  Yu Yu Hakusho
ahoj ja jsem uzasny a sladky kurama XD =)
sakra je animowanej :D
to je uchwat)
hezkyyy ...)
fajnowej kukuc)
...)

nej fotesky

16. března 2006 v 23:05 | Misha |  Yu Yu Hakusho
kurama hmm )
jeee >=)
hehehhh ...
mno to je uchwat, ne wazne
jezizku mno to je sladky
wow )

Hiei

16. března 2006 v 22:58 | Misha |  Yu Yu Hakusho
hiei je mi neeeeejsympatictejsi)
pac je tak tajemny a temny )
a taky rozkosny skoda ze to neni origos
kuck....:D

proste pripominky XD

16. března 2006 v 22:42 | Misha |  → Moje
taaaakze tenhle blog je dooost nedokonceny a dost mu chybi
ja wim taky bych rekla)
takze mi klido napiste naky pripominky atd. ...
muzete na my icq 349-636-132
ju ?
tak se (s)mejte packo

je to fakt bozi !!

15. března 2006 v 15:16 | Misha |  Yu Yu Hakusho
jooo uz je znaaam !!! Je to fenomenalni XD
ty fotky sou desne boziii
hezkyyyy
...kuck....

Bozi fotesky

8. března 2006 v 20:43 | Misha |  Shaman king
krasny Zekicek >=)
uzasny Faust VIII ...
bozi Leny ...
zmozeny Yoh, stale wypada suprove )
supa tray ...
.... ja si nemozu pomoct obrazky ve stylu manga sou krasne vsechny <=)